1x
Karınca Adam 3 – Ant man 3 izle
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (4)
3 Yorum 5,150 Görüntülenme

Karınca Adam 3 – Ant man 3 izle

Ant man 3 Karınca Adam 3 1080p izle, türkçe dublaj izle, hd izle, full izle, sinema çekimi izle, altyazılı izle, tek parça izle, Marvel çizgi roman dünyasının en sevilen süper kahramanlarından biri olan Ant-Man (Karınca Adam) hikayesinin ilk filmi 2015 yılında beyazperdeye zıplamayı başarmıştı.ikinci filmin sonundan üçüncü filmin çekileceğine dair umut veren film yapımcılarından güzel haber geldi! Marvel geçtiğimiz günlerde Karınca Adam 3 filminin 2021 yılında gösterime girmesinin planlandığını duyurdu.
İlk filmin konusu mesleğine hayran olan ve bu konuda Reed Richards'ı bile pek fazla aratmayan biyokimya uzmanı Dr. Hank Pym; altatomik partiiküller üzerinden ilginç bir formül geliştirmesi üzerine başlamıştı. Fakat Pym'ın geliştirdiği ve insanlığın geleceği üzerine çok fazla etkisi olacağına inandığı bu formül daha önceki testlerin hiçbirinde başarılı olmamıştı. Üstelik henüz başarılı olabilmiş bir insanlı deneyden de bahsedebilmek mümkün değildi.Karınca Adam 3 izle, Pym, cisimlerin boyutlarını değiştirme gücü olan bu formülün denemelerini yapmaya başlamıştı ancak işler pek de umduğu gibi gitmemişti. Pym, denemeleri sırasında yaşadığı bir kaza sonucu, yeni bir yetenek kazanmıştı. Bu kazadan sonra artık çevresindeki bütün böceklerle iletişim kurabilmekte ve hatta onları istediği gibi yönetebilmekteydi.
Yönetmenliğini Peyton Reed'in yaptığı filmde; Ant-Man kostümünü giyen oyunculuğu ise; Paul Rudd gerçekleştirmiştir.Ant-man 3 izle, Filmde ayrıca Evangeline Lily, Michael Douglas, Michale Pena ve Ant-Man'in ezeli düşmanı Yellowjacket rolünü canlandıran Corey Stoll yer almıştı.
İlk ve ikinci filmde yakaladıkları beklentinin üstündeki başarı sayesinde üçüncü filmin çekimlerine başlandı. Marvel yeni filmin çıkış tarihini 2021 yılını ilan etti.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Karınca Adam 3 – Ant man 3 izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (3)