1x
Biseuteo (The Beast) – 2019 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 245 Görüntülenme

Biseuteo (The Beast) – 2019 izle

Biseuteo - The Beast izle 2019 Netflix kore filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Biseuteo film konusu: Çatışma içinde olan iki detektifin güçlerini birleştirip bir cinayeti çözmeleri gerekmektedir. Genç bir kızın parçalara ayrılmış cesedi Incheon kentinin su altındaki topraklarında bulununca Han-soo (Lee Sung-min) ve Min-tae (Yoo Jae-myung) isimli yıllardan beri düşman olan iki detektif cinayeti işleyen şahsı bulmakla görevlendirilir. İlk başta tüm tanıkların ve sanıkların göz altına alınmış olmasıyla vaka kolay ve hızlı bir şekilde çözülecekmiş gibi görünmesine rağmen Han-soo isimli detektifin bir muhbir ile buluşmasıyla olaylar değişir. Muhbir gerçek katilin kim olduğunu bildiğini iddia etmektedir. Suçu örtbas etmeye çalışan gizli anlaşmalar gün yüzüne çıkmaya başlayınca Kore yarımadasında artan gerginlik sebebiyle iki detektife uygulanan baskı da artar. Biseuteo türkçe dublaj izle Bunun sonucunda da iki detektifin birbirlerine karşı olan çatışmaları daha sertleşir.

Kendi muhbirine saldıran bir saldırgana karşı fazlasıyla sertleşen Han-soo’nun kullandığı yöntemler de sorgulanmaya başlanır. Bir zamanlarda her ne kadar iyi bir insan ve iyi bir polis memuru olsa da, şimdilerde Han-soo bir bataklığa batmıştır. Biseuteo filmi full hd izle Zafere giden yolda yapılan her eylem mübahtır düşüncesiyle hareket eden Han-soo, iş arkadaşları arasında pek popüler değildir. Zaman zaman iş arkadaşlarının önünde yaşadığı sinir krizleri sebebiyle de hayatında mutlu olamamaktadır. Eşi Si-ha Ahn ile de arasının açılmasıyla bu öfkesini etrafındaki herkese yansıtmaktadır.

Boynuna kadar yolsuzluğa karışmış olan Han-soo’nun bu yolsuzlukları ortaya bir cesedin çıkması ile kendisini tehdit etmeye başlar. Ancak bir terfi almayı beklemesinin yanı sıra ekibinin sanıklar bulmasıyla bir nebze de olsa rahatlayabilir. Biseuteo türkçe altyazılı izle Yerel bir kilisenin rahibine suç atılmak istenince olaylar karışır ve ülke genelinde bir huzursuzluk başlar. Bunun sonucunda da bir an önce katilin kim olduğunu bulabilmeleri için kendilerine baskı uygulanan Han ve Min kafa kafaya çarpışmaya başlar. Öte yandan hapishaneden hüküm giymiş bir uyuşturucu tacirinin serbest bırakılmasıyla Min’in işleri de sarpa sarar.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Beast

  Yayın Tarihi:

  26 Haziran 2019

  Senaryo:

  Jung-Ho Lee, Dominique Loiseau, Franck Mancuso

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?